category2
Крісла та пуфи
category1
Дивани
category3
Журнальні столики
800х600
Столи
iso2
Стільці
зеркало 800х600
Дзеркала
category7
LED меблі
каркас 2_800х600
Бренд-волл
category8
Loft меблі
category9
Барні меблі
category11
Виїзний гардероб
disinfection (2)
Дезінфекція
category17
Дитячі меблі
шатер 800х600
Намети і парасольки
category16
Обігрівачі
category10
Ресепшени і трибуни
G_7_d
Різне
S_bw_2
Ширми і вказівники

В наявності є величезна кількість меблів і різноманітних аксесуарів, які ідеально підходять під будь-який захід. Наприклад, для проведення презентацій наша компанія пропонує орендувати сучасні ноутбуки або проектори, які допоможуть провести ефективну і запам’ятовуючу рекламу презентації продукту, також для якісної презентації можна орендувати різні лазерні указки, акустичні системи, необхідні меблі і багато іншого. Для проведення ділових зустрічей або конференцій ви можете взяти в оренду (напрокат) трибуни будь-якого розміру, форми і колірного оформлення, а також гардеробну меблі і аксесуари.

Дуже часто для проведення вищезазначених заходів, компанія не має в своєму розпорядженні необхідного обладнанням і спеціальних меблів. У таких випадках доводиться купувати всі необхідні атрибути, які коштують досить дорого. Не всі компанії готові на такі витрати, що призводить до неякісного проведення презентації або ділової зустрічі, а також залишає у гостей не найкращі враження. Саме для того, щоб уникнути зайвих витрат і негативних відгуків у гостей, наша компанія здає в оренду найнеобхідніші та найбажаніші атрибути.

Оренда меблів

В сучасний час з'явилася велика кількість незвичайних послуг, які приносять величезну користь для всіх категорій населення. Однією з таких послуг є оренда (прокат) обладнання і меблів для проведення масштабних заходів і ділових зустрічей. Завдяки цій послузі у клієнтів з'являється можливість підготуватися до ...

Детальніше про послугу →

Напишіть нам